Zapraszamy do Czwórki

małe.png

Nasza szkoła jest kameralna, bezpieczna i przyjazna, żadne dziecko nie jest tu anonimowe. Uczniowie mają do dyspozycji przestronny budynek ze wspaniałą halą sportową i nowoczesnymi boiskami zewnętrznymi.

Pełna zabawek i gier świetlica oferuje dzieciom opiekę od 7.00 do 16.00, a piękna biblioteka szkolna proponuje bogaty, nowy księgozbiór oraz atrakcyjne zajęcia czytelnicze i spotkania ze znanymi pisarzami.

Zapewniamy naszym uczniom wsparcie pedagoga, psychologa i logopedy, a także liczne zajęcia wyrównawcze, terapeutyczne, wychowawczo-profilaktyczne i psychoedukacyjne.

Bardzo ważne jest dla nas angażowanie dzieci w pomoc innym, dlatego w szkole aktywnie działa uczniowski wolontariat.

Jesteśmy jedną z nielicznych placówek w kraju, w której samorząd uczniowski ma realny wpływ na zmiany w szkole i treść szkolnych regulaminów. Jeszcze w tym roku zaczniemy remonty szkolnych korytarzy i tworzenie stref relaksu zgodnie z pomysłami i potrzebami naszych uczniów.

W roku szkolnym 2022/2023 wychowawczyniami klas I będą doświadczone i bardzo lubiane przez dzieci nauczycielki: Ewa Lomartire i Marzanna Gnojnicka, która w plebiscycie "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej" zdobyła tytuł „Nauczyciel na Medal”.

Zapraszamy do nas! Rekrutacja do klas I trwa od 1 do 14 marca 2022 r., formularze można pobrać na stronie szkoły: zss2.augustow.eu lub bezpośrednio w sekretariacie.

Dodana: 9 luty 2022 17:12

Zmodyfikowana: 10 luty 2022 17:12

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 220