Wycieczka do Bialegostoku

małe.JPG

W środę 30.11.2022r. klasy Ia i IIIb były na wycieczce w ramach programu „Poznaj Polskę” w Białymstoku. Dzieci zaczęły od zwiedzania piwnicy Białostockiego Teatru Lalek, gdzie podziwiały zbiory lalek gromadzone od 50 lat. Potem oglądały przedstawienie „O rybaku i rybce”. Spektakl był pięknie zrealizowany, a dzieci zauroczone. Po artystycznych przeżyciach uczniowie mieli okazję na dużą porcję ćwiczeń w Jumper Parku. Zabawa była świetna. A po takim wysiłku bardzo smakował obiad w Restauracji Pod Herbem. Wycieczkę zakończyliśmy zwiedzaniem Muzeum Wojska. Dzieci mimo zmęczenia z uwagą słuchały przewodnika i oglądały ekspozycję.

Wycieczka udała się znakomicie, wszyscy wrócili zadowoleni. Pierwszaki zdały „podróżniczy” egzamin – zachowywały się wspaniale!

Dodana: 4 grudzień 2022 15:44

Zmodyfikowana: 4 grudzień 2022 15:48