XXI Powiatowy Konkurs Ekologiczny

małe.jpg

Dnia 19 maja 2022r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Augustowie  odbył się XXI Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas III szkół podstawowych z powiatu augustowskiego. W konkursie wzięło udział dwudziestu uczestników.

Konkurs przebiegał zgodnie z regulaminem. Nad poprawnością przebiegu konkursu czuwała komisja.

Komisja w składzie:

1. Karol Chodkiewicz
  2. Grzegorz Androsiuk
  3. Anna Perkowska

przyznała następujące miejsca:

I MIEJSCE DRUŻYNA W SKŁADZIE:

Michał Dański

Aleksandra Błaszczyk

ze Szkoły Społecznej STO w Augustowie

II MIEJSCE DRUŻYNA W SKŁADZIE:

Laura Lewoń

Kornelia Woronowicz

Z ZSP nr 3 w Augustowie

III MIEJSCE DRUŻYNA W SKŁADZIE:

Liliana Ramel

Aleksandra Ćwiklicz

z ZSP nr 2 w Augustowie

III MIEJSCE DRUŻYNA W SKŁADZIE:

Damian Wojciechowski

Mariusz Mikiel

z ZSP nr 1 w Augustowie

Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom, nagrody rzeczowe w postaci książek  i innych cennych podarków sponsorowanych przez URZĄD MIASTA AUGUSTOWA I NADLEŚNICTWO AUGUSTÓW.

Konkurs uświetniony został występem teatralnym pt. „Piątka z blokowiska” oraz opowiadaniem o „Mrówczusiu”. Był słodki poczęstunek i miłe rozmowy oraz wspólne pamiątkowe zdjęcia.

Organizatorzy:

Jadwiga Okrągła