Stypendia Burmistrza Miasta Augustowa

04.JPG

I semestr roku szkolnego zamyka się pewnym bardzo miłym wydarzeniem, mianowicie wręczeniem stypendiów Burmistrza Miasta Augustowa uczniom, którzy wyróżnili się bardzo wysokimi wynikami w nauce oraz wybitnymi osiągnięciami sportowymi. Gościem na uroczystości, która odbyła się 9.02.2023r., był Zastępca Burmistrz Miasta Augustowa pan Filip Chodkiewicz. Aby uświetnić to miłe spotkanie, przed licznie zgromadzoną publicznością, którą stanowiła cała społeczność szkolna, wystąpili uczniowie naszej szkoły, którzy jednocześnie są uczniami szkoły muzycznej w Augustowie. Mikołaj Michniewicz zaśpiewał piosenkę Dawida Podsiadły pt. „Nieznajomy”. Zagrał również na pianinie. Wykonał utwór Fryderyka Chopina. Usłyszeć można było także Milenę Czygier, która na wiolonczeli zagrała kompozycję pt. „Wesele” Kathy & Davida Blackwell, natomiast Kamila Grabowska zagrała na skrzypcach „Świstaka” Ludwika van Beethovena. Szczególne podziękowania należą się  panu Grzegorzowi Sobczakowi, który akompaniował Milenie i Kamili oraz panu Krzysztofowi Michniewiczowi, który sprowadził do szkoły pianino specjalnie na tę uroczystość. Również państwo Drzemiccy okazali nieocenioną pomoc w kwestiach organizacyjnych części artystycznej.

A oto lista stypendystów SP nr 4 w I semestrze roku szkolnego 2022/2023.

Stypendia naukowe otrzymali:

Katarzyna Wierzbicka z klasy VIIIb