Jeszcze przyjemniej w SP 4

Ilustracja do artykułu małe.JPG

Podczas ferii zimowych w dniach 24-25 stycznia 2020 r.  Rodzice uczniów klas II a i II b wraz z wychowawczyniami oraz nieocenionym p. Stanisławem wyremontowali salę nr 15, w której uczą się klasy drugie.

Jest to już kolejna pracownia edukacji wczesnoszkolnej, która jest tak nowoczesna, przyjemna i sprzyja nauce oraz zdobywaniu wiedzy.

Dzięki budżetowi zapewnionemu przez Panią Dyrektor Mariolę Brygidę Karpińską i zaangażowaniu naszych wspaniałych rodziców, którzy poświęcili piątkowe popołudnie i całą sobotę, dzieci do nowej sali przychodzą chętniej na zajęcia.

Szczególne podziękowania chcemy złożyć rodzicom: p. Markowi Kijarce, p. Justynie Dobrydnio, p. Elżbiecie Gorajewskiej- Rułkowskiej, p. Maciejowi Łazarowi, p. Monice Sitnik, p. Annie Mejcz, p. Katarzynie Markiewicz, p. Ilonie Szamatowicz, p. Agnieszce Prawdzik.

Dyrektor Szkoły Mariola Brygida Karpińska wraz z wychowawczyniami p. Anną Wysocką, p. Karoliną Kozłowską – Jefimow i p. Elżbietą Puczyłowską, bardzo dziękują wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i pracę.

Dodana: 11 luty 2020 23:10

Zmodyfikowana: 11 luty 2020 23:10