POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM

Ilustracja do artykułu małe.jpg

Młodzi wolontariusze z naszej szkoły chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne, których zadaniem jest pomoc ludziom w potrzebie.

W listopadzie odbyła się w naszej szkole zbiórka zabawek, gier, gadżetów i artykułów szkolnych dla chorych dzieci i młodzieży ze szpitali onkologicznych w Polsce. O pomoc poprosili nas strażacy, którzy zorganizowali ogólnopolską akcję. Była to już III edycja ,,Paczki dla dzieciaka na święta od strażaka”.

W grudniu został zorganizowany ,,bufet babeczkowy” pod hasłem ,,Zrób dobry uczynek”, z którego dochód został przeznaczony na paczkę świąteczną dla ubogiej rodziny.

7 grudnia starsi i młodsi wolontariusze włączyli się w akcję Caritas -  zbiórkę żywności w sklepie.

Cieszymy się, że jako społeczność szkolna nie pozostaliście obojętni na  los potrzebujących i z zaangażowaniem włączaliście się w akcje charytatywne.

Wszystkim, którzy okazali zrozumienie i wielkie serce : uczniom, rodzicom oraz nauczycielom serdecznie dziękujemy.

Szkolny Wolontariat

Dodana: 11 styczeń 2020 21:15