Wyślij pączka do Afryki 2021" - akcja już trwa!

Ilustracja do artykułu pączek.png

W związku z trwającą i przedłużającą się izolacją domową nie możemy
w tym roku w szkole zorganizować kiermaszu tłustoczwartkowego. Pamiętajmy, że był to szczególny dzień ze względu na niepowtarzalny smak jak również niesioną  pomoc dzieciom z Afryki.

Kup wirtualnego pączka na stronie pączek.kapucyni.pl  i  w ten sposób podaruj afrykańskim dzieciom ciepły posiłek, pomoc lekarską, twój pączek sprawi także, że będą pić czystą wodę z nowych studni.
Z kolejnych pączków powstanie szpital, świetlica i trzy kaplice.

W akcji mogą wziąć udział zarówno ci, którzy pączki kupią, jak i ci, którzy odmówią sobie tej przyjemności. Pomóc można przede wszystkim kupując
„e-pączka” na stronie www.paczek.kapucyni.pl – mówi br. Jerzy Steliga Sekretarz Misyjny w Zakonie Braci Mniejszych Kapucynów – Prowincji Krakowskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej szlachetnej akcji wszystkich uczniów naszej szkoły!

WOLONTARIAT PRZY SP 4 W AUGUSTOWIE

Dodana: 9 luty 2021 20:22