Nominacja do nagrody Szkoła Roku 2022 w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym

1Nominacja_Szkola_57619.jpg

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 4 w Augustowie została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie podlaskim jest prowadzony przez „Kurier Poranny” i „Gazetę Współczesną”.

Jednocześnie nominację do nagrody w Plebiscycie otrzymała także dyrektor SP4 Pani Anna Karpińska.

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymali pracujący w SP4 nauczyciele: Alina Szczerba, Elżbieta Puczyłowska, Jadwiga Okrągła, Zbigniew Oleksy, Marian Klatt.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 oraz nominowani nauczyciele składają gorące podziękowania Uczniom i ich Rodzicom za to niezwykłe wyróżnienie.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się już we wtorek 25 października. Prosimy o Wasze głosy !

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.poranny.pl/nauczyciel

Dodana: 27 październik 2022 17:20

Zmodyfikowana: 27 październik 2022 17:20