Akcja - "Sprzątanie Świata"

małe.jpg

W dniu 16 września 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Akcji Sprzątania Świata. Była to już 29 – ta akcja , tym razem pod hasłem - „Wszystkie śmieci nasze są”. Dzieci z klas piątych, szóstych i siódmych dzielnie chodziły po lesie i sprzątały tereny wzdłuż jeziora Necka. Klasy ósme uczestniczyły z Burmistrzem Augustowa p. Mirosławem Karolczukiem w sadzeniu drzewek na augustowskich bulwarach.

Dzięki temu wydarzeniu młodzież naszej szkoły mogła czynnie zatroszczyć się o piękno swojego miasta oraz uświadomić sobie rolę środowiska naturalnego w życiu człowieka.

W nagrodę za solidną pracę uczniowie zostali nagrodzeni przez Pana Burmistrza przesłodkimi cukierkami oraz zdrowymi jabłkami.

Dodana: 19 wrzesień 2022 19:52

Zmodyfikowana: 19 wrzesień 2022 19:52

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 158