Dzień Piżamowy

tn_IMG_0276.JPG

Dzień Piżamowy ma na celu wsparcie dzieci z oddziałów onkologicznych, które spędzają tam cały czas w piżamach. My naszym szkolnym Dniem Piżamowym wspieraliśmy Kamilę. Wydarzenie przygotowała sekcja organizacyjna Samorządu Uczniowskiego w składzie: Wiktoria Kaszuba, Mikołaj Michniewicz, Kamila Daniłowicz, Natalia Dawidowicz z V a. Zdjęcia na profesjonalnym tle fotograficznym wykonywała sekcja fotograficzna SU w składzie: Paweł Kirjaka z IV a, Laura Bieńkowska i Amelia Turowska z VII b. Zbieraliśmy także pieniądze do skarbonek na leczenie Kamili.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi, którzy tego dnia przyszli do szkoły w piżamach. Jesteście wspaniali!

Dodana: 19 grudzień 2021 22:37

Zmodyfikowana: 19 grudzień 2021 22:37