Konkurs Biblioteczny

Ilustracja do artykułu konkurs.jpg

UWAGA! UWAGA! ŻEBY NIE BYŁO NUDNO, NASZA BIBLIOTEKA SZKOLNA OGŁASZA KONKURS DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY.
Oto szczegóły:

MOI KOCHANI CZYTELNICY!
Wiem, że lubicie konkursy, które organizuję w bibliotece. Ogłaszam więc kolejny konkurs.

DO WYBORU SĄ DWA ZADANIA KONKURSOWE:
    1. Właśnie powstała strona "Teraz czytamy!". Na tej stronie znajdziecie opowiadania polskich pisarzy, które nigdzie dotąd nie były publikowane. Do tych opowiadań trzeba narysować ilustracje. Wybierzcie sobie jedno   opowiadanie i narysujcie do niego jedną ilustrację. Wielkość ilustracji i technika wykonania dowolne.

1. Jeśli wolicie pisać, niż rysować, to na stronie "Teraz czytamy!" znajdziecie same ilustracje, bez tekstu. Trzeba wymyślić opowiadanie do jednej z tych ilustracji. Warunek: opowiadanie musi być napisane czcionką Calibri 11 i musi zajmować co najmniej jedną stronę formatu A4.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?
Każdy uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 w Augustowie.

DO KIEDY TRWA KONKURS?
Do 31 marca 2020 roku.

JAK DOSTARCZYĆ PRACE?
Wysłać w wiadomości prywatnej na Facebooka naszej biblioteki lub na adres e-mail biblioteki: bibliotekasp4augustow@op.pl

Jeśli nie macie w domu skanera, żeby zeskanować swoje ilustracje, to zróbcie im zdjęcie smartfonem i wyślijcie to zdjęcie.

KIEDY NASTĄPI WRĘCZENIE NAGRÓD?
Kiedy wrócimy do szkoły.

NA TEJ STRONIE ZNAJDZIECIE OPOWIADANIA, DO KTÓRYCH NALEŻY STWORZYĆ ILUSTRACJĘ ORAZ ILUSTRACJE, DO KTÓRYCH NALEŻY NAPISAĆ OPOWIADANIE:

Dodana: 16 marzec 2020 20:34

Zmodyfikowana: 16 marzec 2020 20:34