Monika Rowińska i Grzegorz Trochim nagrodzeni przez Burmistrza

Ilustracja do artykułu małe.jpg

10 marca 2020 roku w Państwowej Szkole Muzycznej w Augustowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród i stypendiów Burmistrza Miasta Augustowa za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury oraz za osiągnięte wyniki sportowe.

W obu dziedzinach nagrodzono osoby z naszej szkoły. Nagrodę w uznaniu zasług w upowszechnianiu kultury z rąk Pana Burmistrza odebrało Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Augustowie, na którego czele stoi nauczycielka bibliotekarka pracująca w naszej szkole Monika Rowińska.

Towarzystwo działa na rzecz bibliotek szkolnych, w ciągu 4 lat działalności zorganizowało w szkołach wiele imprez czytelniczych, ponad 40 spotkań i warsztatów z pisarzami dla dzieci i młodzieży, pozyskując na ten cel środki z projektów, których autorką jest pani Rowińska.

Drugim nagrodzonym jest uczeń klasy VIII a Grzegorz Trochim, który odebrał wczoraj Nagrodę Burmistrza Miasta Augustowa za wyniki sportowe osiągnięte w roku 2019.
Grzegorz jest zawodnikiem Augustowskiego Klubu Sportowego SPARTA. Został wicemistrzem Polski w kajakarstwie klasycznym na Długodystansowych Mistrzostwach Polski 2019.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Autorem zdjęć jest pan Zbigniew Bartoszewicz – portal Augustów.org

Dodana: 16 marzec 2020 20:31

Zmodyfikowana: 16 marzec 2020 20:31

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 1284