Uczniu, zostań e-wolontariuszem! Zaproszenie do udziału w ogólnopolskim wolontariacie

Ilustracja do artykułu wolontariat 1.png

Szanowni Państwo!

Wiedząc jak dużą rolę w XXI wieku odgrywa internet, a także jak wiele czasu dzieci i młodzież spędzają w sieci, podjęliśmy się organizacji inicjatywy, która łączy wolontariat z wykorzystaniem nowych technologii. Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w "E-wolontariacie", którego celem jest zbudowanie ogólnopolskiej drużyny osób chcących pomagać innym, a przy tym się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. W ramach "e-wolontariatu" uczeń, który zgłosi się do udziału będzie otrzymywać drogą elektroniczną zadania do wykonania. Zadania dla e-wolontariuszy będą dostosowane do ich wieku.
Przesyłamy również "materiały do zamieszczenia", które można zamieścić na stronie internetowej lub/i w mediach społecznościowych.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: edu@crl.org.pl

Z poważaniem,
Janusz Bieńkowski
Prezes Centrum Rozwoju Lokalnego

Pobierz materiały do zamieszczenia

Dlaczego warto zostać e-wolontariuszem?

• E-wolontariat to możliwość współtworzenia inicjatyw i przedsięwzięć prospołeczmych o zasięgu ogólnopolskim

• Zostając e-wolontariuszem otrzymasz wyjątkowy certyfikat potwierdzający Twoje zaangażowanie. Certyfikat umożliwi Ci zdobycie w szkole punktów za działalność wolontaryjną.

• E-wolontariat to możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności bez wychodzenia z domu

• Jako e-wolontariusz będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniach online, podczas których będziemy wymieniać się uwagami i spostrzeżeniami, a także będziemy planować kolejne działania

• E-wolontariat to okazja nawiązania nowych znajomości z wolontariuszami z całej Polski

Kliknij by dowiedzieć się więcej!

Jak się zarejestrować?

By dołączyć do grona e-wolontariuszy należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny

• Rejestracji może dokonać każdy uczeń zainteresowany e-wolontariatem.

• Rejestracji wolontariuszy może dokonać również nauczyciel-koordynator, który w pierwszej kolejności rejestruje się jako koordynator, a następnie zgłasza uczniów do udziału.

Kliknij by się zarejestrować (uczeń)

Kliknij by się zarejestrować (nauczyciel)

Centrum Rozwoju Lokalnego w mediach społecznościowych

Centrum Rozwoju Lokalnego

ul. Zaparkowa 23
42-400 Zawiercie
e-mail: crl@crl.org.pl
Strona internetowa: www.crl.org.pl

Nie chcesz już otrzymywać wiadomości?
Wypisz się z newslettera

Dodana: 2 luty 2021 07:34