Uczniowie klas pierwszych w Przystani Świętego Mikołaja w Pięknej Górze

małe.jpg

3 grudnia 2021 r. uczniowie klas pierwszych zagościli w mazurskiej Przystani Świętego Mikołaja w Pięknej Górze koło Giżycka. Po przekroczeniu progu Przystani dzieci zobaczyły tysiące migających światełek, wspaniałe dekoracje oraz poczuły słodki zapach pieczonych pierników oraz aurę i magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Z udziałem elfów odwiedzili komnatę Świętego Mikołaja, obejrzeli interaktywny elfi teatr, przeszli zagadkowy komin treningowy, zwiedzili centrum przeładunkowe Świętego Mikołaja, włóczkowy świat Pani Mikołajowej, sprawdzili, gdzie trafiają listy do Świętego Mikołaja oraz piekli pyszne pierniczki. Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali Certyfikat Elfa – pomocnika Mikołaja. Pobyt w „Przystani Św. Mikołaja” przeniósł dzieci na chwilę w magiczną krainę i zapewnił niezapomniane wrażenia. Do domu wszyscy wracali szczęśliwi i pełni pozytywnych uczuć.

Dodana: 9 grudzień 2021 12:51

Zmodyfikowana: 9 grudzień 2021 12:51