Konkurs rosyjskiej poezji

Ilustracja do artykułu male.jpg

Uczennice VIII A Olena Bilokrylets i Zosia Rowińska zwyciężyły w powiatowym konkursie poezji i ballad z repertuaru Żanny Biczewskiej!

Olena Bilokrylets wyrecytowała pierwsze miejsce, a Zosia Rowińska wyśpiewała pierwsze miejsce w powiatowym konkursie poezji oraz ballad Żanny Biczewskiej.

Po raz siódmy uczniowie szkół podstawowych i średnich uczący się języka rosyjskiego spotkali się w piątek na powiatowym konkursie poezji oraz ballad rosyjskiej kompozytorki i pieśniarki ballad i romansów Żanny Biczewskiej. Naszą szkołę reprezentowały Olena Bilokrylets i Zosia Rowińska, które zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne – Olena recytując utwór poetycki, a Zosia śpiewając piosenkę rosyjską.

Dodana: 18 listopad 2019 19:51

Zmodyfikowana: 18 listopad 2019 19:51