Wycieczka do Olsztyna klas 2 i 3

małe.jpg

Korzystając z pięknej, jesiennej pogody i dofinansowania z rządowego programu „Poznaj Polskę” uczniowie klasy II A, II B i III A z ZSP nr 4 w Augustowie pod opieką P. Elżbiety Puczyłowskiej, p. Jadwigi Okrągłej i p. Izabeli Walijewskiej wybrali się na wycieczkę do Olsztyna.

Najpierw zwiedzili piękny,  olsztyński zamek,  gdzie poznali  wydarzenia z życia i osiągnięcia naukowe Mikołaja Kopernika oraz uczestniczyli w interesujących zajęciach plastycznych na temat Układu Słonecznego. Potem spacerując po Starym Mieście udali się na posiłek do KFC, a stamtąd skierowali się do Planetarium. Ciekawa bajka oglądana na półkolistej kopule wszystkim się bardzo podobała. Większość uczniów była tu po raz pierwszy. Następny punkt programu to Obserwatorium, gdzie można było zobaczyć prawdziwy teleskop i różnorodne meteoryty. Całości programu dopełniły radosne skoki na trampolinach. To była wspaniała, niezapomniana wycieczka!

Dodana: 8 listopad 2022 08:41

Zmodyfikowana: 8 listopad 2022 08:41