Uroczystość wręczenia stypendiów

małe.jpg

W dniu 25.02.2022 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Augustowie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe za I półrocze roku szkolnego 2021/2022.

Stypendium naukowe otrzymali uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen równą 6,0, natomiast stypendium sportowym zostali wyróżnieni uczniowie za szczególne osiągnięcia sportowe w szkole i poza jej murami.

Dyrektor Szkoły - Pani Anna Karpińska w swoim przemówieniu pogratulowała wszystkim uczniom, którzy dzisiaj odebrali pamiątkowe dyplomy, podkreślając, że za tymi sukcesami stoi ciężka i wytrwała praca, która jest dowodem dojrzałości i odpowiedzialności.

Gratulacje i podziękowania zostały skierowane również do rodziców, którzy ze względu na ograniczenia pandemiczne nie mogli uczestniczyć w uroczystości.

Stypendia Naukowe Burmistrza Miasta Augustowa z rąk Pani Dyrektor i Wicedyrektor otrzymali: Kinga Wawiórko, Katarzyna Wierzbicka, Mikołaj Michniewicz, Bastian Grzęda oraz Kuba Karpiński. Za osiągnięcia sportowe zostali nagrodzeni: Zuzanna Karczewska, Wiktoria Hołubowicz, Agata Frąckiewicz i Radosław Stasiulewicz.

Dodana: 23 luty 2022 21:20

Zmodyfikowana: 23 luty 2022 21:20