Szlachetna paczka w SP 4 .

Ilustracja do artykułu małe.jpg

SZLACHETNA PACZKA 2020

Tegoroczna świąteczna paczka w naszej szkole odbyła się w grudniu i została zorganizowana dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka. W akcję włączyły się wszystkie klasy, a ilość przyniesionych artykułów przeszła najśmielsze oczekiwania. W ciągu dwóch tygodni, pomimo trudnych czasów, zebrano tyle, że transport paczek do rodziny nie był możliwy samochodem osobowym i potrzebna była przyczepka.

Przy pomocy wolontariuszy prezenty zostały zapakowane i następnie zawiezione do rodziny, która również nie spodziewała się tak wielkiej pomocy z naszej strony.

Łzom wzruszenia i radości nie było końca. Tym bardziej, że okazało się, że wszystko, co otrzymali to rzeczy akurat  bardzo im potrzebne i po prostu ,,trafiliśmy w sedno”. Miło widzieć uśmiech na twarzy dzieciaków i radość w ich oczach, bo nie zabrakło też dla nich słodkich upominków i zabawek na święta.

Dziękujemy więc wszystkim ofiarodawcom za wielkie zaangażowanie, życzliwość i okazane serce: wychowawcom za pomoc w zorganizowaniu akcji, rodzicom i uczniom za ofiarne serca.

Bez Was by się to wszystko się nie udało.

Szkolny Wolontariat

Dodana: 25 styczeń 2021 19:03