Malowanie klasy

Ilustracja do artykułu male.JPG

ROCOWITY WEEKEND

Wolny weekend 8 listopada 2019r., zaczął się bardzo pracowicie dla rodziców klasy Ib i IIIa wraz z wychowawczyniami oraz nieocenionym panem Stanisławem. Wszyscy postanowili wyremontować salę nr 14, w której uczy się pierwsza i trzecia klasa. Pani Dyrektor w ramach posiadanego budżetu zapewniła materiały, a pracę ofiarowali rodzice. Pełną parą ruszyły prace w piątek w południe i do godziny 18-tej panowie wykonali większość pracy. Pani Ala i pani Marzena dzielnie malowały kaloryfery.

W sobotę do pracy przyłączyły się mamy. Wspaniałą atmosferę podczas pracy widać na załączonych zdjęciach. Była przerwa na herbatkę i jagodzianki.

Poniedziałek to czas sprzątania i porządkowania. Sala w neutralnych kolorach, z nowymi lampami, nową wykładziną prezentuje się znakomicie. To wspaniale, że wspólnie można tyle osiągnąć w tak krótkim czasie. Szczególne podziękowania należą się rodzicom klasy trzeciej, gdyż wyremontowali już drugą salę, w której uczyły się ich dzieci.

Rodzice, którzy tym razem brali udział w pracach remontowych:

Aneta Cembor, Marcin Dawidowicz, Zbigniew Dobrydnio, Dorota Dziądziakowska, Paweł Grochowski, Dariusz Grześkowiak, Michał Jeruć, Krzysztof Kaszuba, Wojciech Kowalczyk, Marcin Michniewicz, Agata Roszkowska, Marzena Wiszniewska, Agnieszka Zaniewska.

Dyrektor Szkoły Mariola Karpińska wraz z wychowawczyniami Marzanną Gnojnicką i Alicją Klukowską bardzo dziękują wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i pracę.

Dodana: 19 listopad 2019 21:41

Zmodyfikowana: 19 listopad 2019 21:41