Wspomnienie Jana Pawła II – podsumowanie Konkursu

Ilustracja do artykułu Praca mini.jpg

„Rok 2020 ogłoszono Rokiem Św. Jana Pawła II. Dlatego APK Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie postanowiła ogłosić konkurs plastyczny „Wspomnienie Jana Pawła II” . Do wzięcia udziału zaprosiliśmy uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej i szkół średnich Augustowa i powiatu augustowskiego.

23 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Pieńczykowska, Alicja Bajkowska oraz Iwona Truszkowska, postanowiła przyznać trzy nagrody i cztery wyróżnienia.”

/Informacja zaczerpnięta ze strony internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Augustowie/

Z radością informujemy, że wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej Szkoły  -  Aleksandra Nowicka uczennica klasy VII A, której serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodana: 7 grudzień 2020 17:18

Zmodyfikowana: 7 grudzień 2020 17:19