Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Ilustracja do artykułu rozpoczęcie roku.jpg

8.00 – MSZA ŚW. W KOŚCIELE MBCZ – ZA DOJŚCIE I POWRÓT UCZNIÓW Z KOŚCIŁA ODPOWIADAJĄ RODZICE

10.00 – UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 KLAS I – HALA SPORTOWA. ZAPRASZAMY UCZNIÓW WRAZ Z RODZICAMI. WEJŚCIE OD HALI. RODZICÓW PROSIMY O ZAŁOŻENIE MASEK. NASTĘPNIE SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI W KLASACH.

Harmonogram spotkań uczniów z wychowawcami.

Uczniowie klas II – III przed wyznaczoną w harmonogramie godziną oczekują na wychowawcę przed wyznaczonym wejściem.

Wychowawcy klas IV – VIII oczekują na uczniów w wyznaczonych w harmonogramie salach.

Organizując początek roku szkolnego, szkoła dostosowała się do zaleceń Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

W związku z powyższym w tym roku szkolnym rodzice uczniów klas II – VIII nie mogą uczestniczyć wraz z dziećmi w rozpoczęciu roku szkolnego. Do budynku szkolnego wchodzą tylko uczniowie z wychowawcami.

Obowiązuje zakładanie maseczki w klasach IV-VIII.

Dodana: 28 sierpień 2020 16:52

Zmodyfikowana: 28 sierpień 2020 16:53