Szkoła wieczorową porą, czyli nocowisko w czwórce

Ilustracja do artykułu małe.jpg

Wyjątkową noc w naszej szkole przeżyły dzieci z klasy IIIa. Wszyscy spotkali się o godz. 18.00 i od tej chwili szkoła należała tylko do nich. Wynieśli ławki z klasy, a na podłodze położyli materace. Na nich wylądowały śpiwory i koce.

Przyszedł czas na zabawę! Nie uwierzycie, że gry planszowe pochłonęły wszystkich bez reszty. Rekordy popularności biły „Kurki” -czyli gra, którą przyniósł Maks.
Burczące brzuchy uratowała pizza…

Wszyscy zajadali ze smakiem. Pychota!

Następny punkt imprezy – dyskoteka. Za sprzęt i muzykę odpowiedzialni byli Wiktor i Kuba. Świetna zabawa, można było się wyszaleć.

Chwila odpoczynku i … hulanie na hali. Jest cała nasza. Oczywiście uczniowie grali w piłkę nożną, a kibice (raczej „kibicki”), jak na "nocowisko" przystało przyszły dopingować w śpiworach.

Jest 23.00, więc grzeczne dzieci idą spać, ale nie IIIa.

W klasie czekała na nich tablica interaktywna i film na dobranoc. Oj, długo, długo nie dało się zasnąć.

Pogaduchy trwały do rana. A pobudka o 7.30. Ciężko było wstawać. Wszyscy zmęczeni? Ależ skąd!

Jak było? Cudownie, wspaniale, chcemy jeszcze. – odpowiadały dzieci.

Czy jest w mieście wyjątkowa szkoła? Tak to nasza czwórka.

Dodana: 23 luty 2020 22:35

Zmodyfikowana: 24 luty 2020 18:08