Pożegnanie lata w SP 4

małe.jpg

       W poniedziałek 19 września społeczność naszej szkoły wzięła udział w  POŻEGNANIU LATA  tzw. ŚWIĘCIE PIECZONEGO ZIEMNIAKA, imprezie, która jest tradycją szkoły od wielu lat.

        Najmłodsze klasy rywalizowały ze sobą w zawodach sportowych zorganizowanych przez nauczycieli W-F wspólnie z młodzieżą z klasy ósmej - sportowej. Starsze klasy natomiast brały udział w biegach przełajowych.  Konkurencje były ciekawe , a rywalizacja zacięta. Po wysiłku i wspólnej zabawie wszyscy ze smakiem zjedli kiełbaski upieczone samodzielnie na ognisku.

        Swoją obecnością zaszczycił nas wiceburmistrz Miasta Augustowa p. Filip Chodkiewicz. Wraz z opiekunami dumnie dopingował uczniom naszej szkoły podczas wesołego współzawodnictwa. Zarówno pogoda jak i humory dopisały.

 

Dodana: 20 wrzesień 2022 23:00

Zmodyfikowana: 20 wrzesień 2022 23:00

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 196