Rozstrzygnięcie konkursu szkolnego “Szopka bożonarodzeniowa – wykonana w oparciu o grę Minecraft”

Ilustracja do artykułu male.jpg

W piątek 17 stycznia 2020 roku, miało miejsce rozstrzygnięcie i rozdanie nagród, laureatom szkolnego konkursu “Szopka bożonarodzeniowa – wykonana w oparciu o grę Minecraft”. Na konkurs wpłynęło 29 prac spośród, których jury wyłoniło te, które zyskały miano zwycięskich.

A oto i Oni, nasi laureaci:

Kl. I-III

1 miejsce         Jan Marchocki kl. II b

2 miejsce         Dominik Sobolewski kl. III b i Wiktor Sawicki kl. III b

3 miejsce        Marcel Sieńkowski kl. III b

Wyróżnienie: Jakub Roszkowski kl. I b

1. IV – VI

1 miejsce        Joanna Grabowska kl. V c

2 miejsce        Kamil Kowalczyk kl. VI a

3 miejsce        Dawid Dawidejt kl. VI b

Wyróżnienie: Bastian Grzęda kl. IV a, Mikołaj Jakuć kl. IV a, Dawid Dąbrowski kl. V as, Wit Grzęda kl. V c, Anna Ostaszewska kl. V c, Sebastian Ostaszewski

1. VI b,

1. VII – VIII

1 miejsce: Paweł Gromko kl. VIII b, Kacper Grajewski kl. VIII b, Rafał Waluś kl. VIII b

Dziękujemy za udział w konkursie i już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

Dodana: 23 styczeń 2020 00:34

Zmodyfikowana: 23 styczeń 2020 00:34