Najlepsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Augustowie otrzymali stypendia burmistrza.

Ilustracja do artykułu małe.JPG

W dniu 17 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Augustowie miała miejsce uroczystość wręczenia najlepszych uczniom i sportowcom stypendiów burmistrza.
Pani dyrektor szkoły Mariola Brygida Karpińska w swoim przemówieniu pogratulowała uczniom i ich rodzicom osiągniętych sukcesów oraz podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę włożoną w kształcenie i wychowywanie dzieci i młodzieży.
Stypendia naukowe otrzymali następujący uczniowie: Kuba Karpiński, Marika Ziarko, Zofia Rowińska i Patrycja Sobieska, zaś stypendia sportowe zostały przyznane:
Karolinie Milewskiej, Karolinie Drapczuk, Olenie Bilokrylets oraz Norbertowi Sudnikowi.
W imieniu Pana Burmistrza gratulacje uczniom złożyła kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Pani Anita Szostak.
Uroczystość wręczenia nagród została uświetniona występami artystycznymi uczniów.

Dodana: 29 luty 2020 00:02

Zmodyfikowana: 29 luty 2020 00:02