Udział wolontariuszy z SP 4 w akcji "Rodacy - Bohaterom"

Ilustracja do artykułu małe.jpg

W dniach 16 - 20.12.2019r. w naszej szkole miała miejsce zbiórka żywności w ramach akcji "Rodacy - Bohaterom" skierowanej do polskich kombatantów i ich rodzin na Kresach wschodnich. Wzięli w niej udział uczniowie klas I - VIII. Organizatorem akcji było Koło wolontariatu "Kwiat pomocy" prowadzone przez p. Elżbietę Puczyłowską. Akcja poprzedzona była zorganizowaniem spotkania dla klas VII - VIII z p. Eugeniuszem Gosiewskim, wiceprezesem Stowarzyszenia "ODRA - NIEMEN", które organizuje akcję "RODACY - BOHATEROM". W wyniku przeprowadzonej akcji zebrano 137,25 kg produktów żywnościowych, które przekazano p. Danucie Kaszlej, prezesowi Klubu Historycznego im. Armii Krajowej w Augustowie. Dalej pojechały do rodzin naszych rodaków za wschodnią granicą. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyszli im z pomocą.

Dodana: 9 luty 2020 23:25

Zmodyfikowana: 9 luty 2020 23:25