Sport w Szkole Podstawowej nr 4 w Augustowie

małe.jpg

W październiku odbyły się Finały Wojewódzkie w Biegach na Orientację. Nasi uczniowie uczestniczyli w tych zawodach i to z sukcesami. W Igrzyskach Dzieci drużyna dziewcząt w składzie: Lena Sewastynowicz, Zuzanna Karczewska, Viktoryia Babayeva, Izabela Chmielewska, Blanka Borzyszkowska wywalczyły Mistrzostwo Województwa Podlaskiego. Lena Sewastynowicz została Mistrzynią w Biegach na Orientację, a Zuzanna Karczewska zajęła drugie miejsce.

Drużyna chłopców w składzie: Mikołaj Zdancewicz, Bartosz Połubiński, Dawid Kowalczyk, Antoni Kirjaka, Paweł Kirjaka zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Biegach na orientację.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej drużyna dziewcząt zajęła piąte miejsce, podobnie drużyna chłopców piąte miejsce w Finale Wojewódzkim w Biegach na Orientację. Najlepsi w tej kategorii Marcin Przyczyna oraz Zuzanna Barszczewska zajęli czwarte miejsca.

To nie koniec naszych sukcesów na arenach sportowych.

W Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej drużyna dziewcząt zajęła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu Augustowskiego, zwyciężyła również w Mistrzostwach Grupy Północnej awansując do Finału Wojewódzkiego.

Nasze dziewczęta są najlepsze w koszykówce. Drużyny dziewcząt zarówno w Igrzyskach Dzieci jak i w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wygrały zawody powiatowe, zdobyły mistrzostwa w Grupie Północnej wywalczając awans do Finałów Wojewódzkich.

Dodana: 27 listopad 2022 22:26

Zmodyfikowana: 1 grudzień 2022 08:34