Wycieczka do Białegostoku klasy IV a i b.

mini.jpg

W dniu 1 października obie klasy 4 pod opieką  swoich wychowawców pojechały na wycieczkę do Białegostoku. Wyjechaliśmy  autokarem spod szkoły o godzinie 9.00. , aby na godzinę 11. 30 dotrzeć do pierwszego  punktu naszej wycieczki, którym było Muzeum Nauki – Epi – centrum. Okazało się, że to nie jest zwykłe muzeum, to wyjątkowe i pasjonujące miejsce, w którym nauka spotyka się z zabawą, aby rozbudzać kreatywność i ciekawość świata. Wchodząc do Epi-Centrum, przenieśliśmy się w świat, w którym nuda nie istnieje. Doświadczenia, eksperymenty, nowoczesne technologie, warsztaty – tutaj ciągle coś się dzieje! Poszczególne strefy zostały tak zaprojektowane, aby każdy znalazł coś dla siebie – od malucha, przez nastolatka, po dorosłego. Znaleźliśmy tam stanowiska z różnych dziedzin: optyka, transport, medycyna, robotyka, automatyka itp.  Bawiliśmy się naprawdę super, zarówno uczniowie, jak i opiekunowie. Kolejnym miejscem naszej wycieczki był Jumper Park. Tam szaleliśmy  i skakaliśmy na trampolinach pod sam sufit. To była lekcja wychowania fizycznego połączona ze świetną zabawą oraz konkurencjami i wyzwaniami. Na sam koniec odwiedziliśmy restauracje Mc Donalds. Zmęczeni i najedzeni, ale bardzo zadowoleni o godzinie 18.00 wróciliśmy do Augustowa.

Dodana: 3 październik 2021 19:30

Zmodyfikowana: 3 październik 2021 19:30