Mam talent

małe.JPG

26 listopada odbyła się pierwsza edycja szkolnego "Mam talent". Obejrzeliśmy wiele ciekawych występów. Najwięcej było tancerzy, mieliśmy też wokalistów i jednego rapera. Była gimnastyczka, mistrzyni sztuczek karcianych i mistrz kostki Rubika. Zaprezentowały się nam skrzypaczka i pianistka.

Występy oceniało czteroosobowe jury złożone z przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego: Blanka Borzyszkowska, Magda Malinowska, Asia Grabowska i Natalka Myszczyńska, przyznając punkty od 1 do 10.

W kategorii klas I-III zwyciężyła tancerka Tamara Jeruć, 2. miejsce zajął duet wokalny Kamila Grabowska i Patrycja Turowska, a 3. miejsce duet taneczny Oliwia Drozdowska i Amelia Grochowska.

W kategorii klas IV-VIII zwyciężyła pianistka Oliwia Zamożniewicz, 2. miejsce zajęła wokalistka Kinga Wawiórko, 3. miejsce mistrzyni sztuczek karcianych Nina Markiewicz.

Imprezę poprowadziła Aurelia Wikarska.

Pierwszą edycję "Mam talent" przygotował Samorząd Uczniowski w składzie: Aurelia Wikarska, Natalia Myszczyńska, Kinga Wawiórko, Matylda Michalewicz, Oliwia Sewastianowicz i Kuba Karpiński pod opieką pani Moniki Rowińskiej.

Autorkami zdjęć są Hania Piekarska i Laura Bieńkowska z sekcji fotograficznej Samorządu Uczniowskiego, a film z imprezy kręcił Mikołaj Zdancewicz z sekcji filmowej.

Za nagłośnienie dziękujemy panu Markowi Maciejewskiemu, za nagrody i dekoracje panu Zbigniewowi Rowińskiemu, za cukierki Radzie Rodziców, za transport ciężkiego pianina panom Michniewiczowi i Zamożniewiczowi.

Pozdrawiamy niedoszłych uczestników z V a, którzy nie mogli wystąpić z powodu kwarantanny. Na pewno będzie jeszcze wiele okazji, żebyście zaprezentowali swoje talenty.

Dodana: 29 listopad 2021 17:17

Zmodyfikowana: 29 listopad 2021 17:17