Uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2022/2023

małe.jpg

Uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2022/2023 połączona z Podsumowaniem Współzawodnictwa Sportowego Szkół Województwa Podlaskiego za rok szkolny 2021/2022 odbyła się 22 września 2022r na Lekkoatletycznym Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Program uroczystości był bardzo starannie przygotowany i przeprowadzony zgodnie z ceremoniałem olimpijskim.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: wojewoda, kurator, dyrektorzy i nauczyciele oraz reprezentacje uczniów 8 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i chłopców.  Wśród wyróżnionych znalazła się Szkoła Podstawowa nr 4 w Augustowie, która zajęła wysokie szóste miejsce, dziewczęta wywalczyły piątą lokatę. Puchary za ww osiągnięcia odebrała pani dyrektor Anna Karpińska.

Po oficjalnych uroczystościach odbył się festyn sportowo – rekreacyjny, w którym uczestniczyły dzieci z naszej szkoły.

W ramach festynu dzieci korzystały z różnych atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie i boiska sportowe, trenażery, speedball, różnego rodzaju konkursy plastyczne, taneczne i sprawnościowe.

Dodana: 27 wrzesień 2022 21:54

Zmodyfikowana: 27 wrzesień 2022 22:05