Papierowy kłopot

Papierowy kłopot.png

Konkurs „Papierowy kłopot”

Uczniowie narzekają, że w szkolnych toaletach brakuje papieru toaletowego. Samorząd Uczniowski dowiedział się dlaczego tak jest. Otóż gdy tylko panie sprzątające założą nową rolkę, przychodzą jacyś „dowcipnisie”, moczą rolkę w wodzie i oblepiają mokrym papierem kabiny, wrzucają całą rolkę do sedesu albo zapychają papierem umywalki. Cierpią na tym wszyscy, którzy chcieliby użyć papieru we właściwym celu.

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie na plakat, który w zabawny (jeśli ktoś woli, może być też poważny) sposób wyjaśni czego nie należy robić z papierem toaletowym.

Plakat należy wykonać na kartce formatu A3 dowolną techniką plastyczną i dostarczyć do biblioteki szkolnej do 13 kwietnia 2022 r.

Nagrody konkursowe to 1 bon na 100 zł i 2 bony po 50 zł do Empiku lub innego wybranego sklepu.

Jury w skład którego wejdą przedstawiciele oraz opiekun Samorządu wybierze zwycięskie prace do 22 kwietnia.

Dodana: 26 marzec 2022 12:11

Zmodyfikowana: 27 marzec 2022 12:11