Rekrutacja do klasy 1 - informacje.

unnamed.jpg

4 marca 2024 r. rusza rekrutacja do klas I. W celu złożenia wniosku należy wypełnić zgłoszenie dziecka z obwodu szkoły do klasy I lub wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu szkoły do klasy I.

Formularze dostępne na stronie internetowej (zakładka dokumenty szkolne do pobrania

http://sp4.augustow.eu/pl/dokumentyszkolnedopobrania) lub w sekretariacie szkoły.

Uzupełnione wnioski należy złożyć w sekretariacie szkoły w terminie od 4 do 15 marca 2024 r.

Poniżej wykaz ulic należących do obwodu Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Augustowie.

ULICE NALEŻĄCE DO OBWODU SZKOŁY

29 Listopada, Aleja Ofiar Obławy Augustowskiej, Armii Krajowej, Bolesława Limanowskiego, Bystra, Dolinka, Flisaków, Gajowa, Grzybowa, Hotelowa, Jaćwieska, Jana Lelewela, Kanałowa, Kasztanowa, Kozi Rynek, Krótka, Letniskowa, Ludowa, Marii Konopnickiej, Myśliwska, Obrońców Westerplatte (numery od 39), Pagórek, Pamięci Narodowej, Partyzantów, Perstuńska, Piwna, Plac Ks. Bolesława Szkiłądzia, Portowa, Proletariacka, Przemysłowa, Retmańska, Saperów, Sarnia, Słodowa, Sosnowa, Stawy, Straży Leśnej, Szpitalna, Śluzowa, Ustronie, Waryńskiego, Wiklinowa, Zacisze, Zarzecze, Zdrojowa.

Dodana: 2 marzec 2024 10:30

Zmodyfikowana: 2 marzec 2024 10:30