Gwiazdkowe Harce

Ilustracja do artykułu małe.JPG

„Gwiazdkowe Harce”

13.12. 2019 r. uczennice klas młodszych Natalia Oleksy kl. III b

i Maja Lech kl. II b reprezentowały naszą szkołę w konkursie recytatorskim pod hasłem „Gwiazdkowe Harce”, którego organizatorem była Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Augustowie.

Na XXVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla klas I – III uczestnicy przygotowali dwa wiersze. Pierwszy – zimowy i drugi nawiązujący do tegorocznego tematu konkursu „Usypianki – rozśmieszanki”.

Konkursowi recytatorskiemu towarzyszył również konkurs plastyczny pod tym samym tytułem.

W kategorii recytatorów z klas drugich i trzecich III miejsce zdobyła Maja Lech, natomiast w grupie wiekowej I-III w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym I nagrodę otrzymała Julia Karpińska z kl. II b.

Gratulacje!

Dodana: 19 grudzień 2019 22:56