Osiągnięcia naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas III w SP 2.

Ilustracja do artykułu mal e.jpg

Osiągnięcia naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas III w SP 2.

Dwuosobowa reprezentacja naszej szkoły brała udział w XXVI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas III, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2  im. Zygmunta Augusta w Augustowie.  Uczestnicy konkursu, zachowując wszelkie obostrzenia sanitarne,  pisali ciekawy tekst o turystycznych walorach naszego miasta.  Nasi uczniowie  świetnie poradzili sobie z trudnościami ortograficznymi. Jakub Gorlo, uczeń kl. III a, zajął II miejsce w eliminacjach konkursowych, a Julia Karpińska, uczennica klasy III b otrzymał wyróżnienie. Gratulacje!

Dodana: 23 grudzień 2020 15:03

Zmodyfikowana: 23 grudzień 2020 15:03

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 459