16 października – XX Dzień Papieski pod hasłem „TOTUS TUUS – CAŁY TWÓJ”.

Ilustracja do artykułu mini.jpg

Październikowe działania w naszej szkole…

                Mimo ograniczeń obecnego czasu, w naszej szkole nie ustajemy w działaniach, które propagują wartości i pomagają nam wzrastać w dobru.

16 października – świętowaliśmy XX Dzień Papieski pod hasłem „TOTUS TUUS – CAŁY TWÓJ”. Dla uczczenia pamięci o wielkim Polaku – świętym Janie Pawle II, uczniowie klasy VI as przygotowali „korytarz wspomnień” – wystawę poświęconą życiu i działalności naszego Rodaka. Tego też dnia w naszym ubiorze dominowały papieskie kolory: biały, żółty i niebieski.

 

18 października – w dzień szczególnej pamięci o pracownikach Służby Zdrowia, którym tak wiele zawdzięczamy, przekazaliśmy do naszego augustowskiego szpitala okolicznościową laurkę, jako wyraz naszej wdzięcznej pamięci.

Dodana: 29 październik 2020 20:24

Zmodyfikowana: 29 październik 2020 20:24

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 642