Noc w szkole

małe.jpg

Wszyscy wiedzą, że nasza szkoła jest jak drugi dom. Przekonać się o tym mogli uczniowie klasy VII a, którzy spędzili w swojej sali całą noc.

Wszyscy byli bardzo podekscytowani nocnym pobytem w szkole. Impreza rozpoczęła się grą w ulubione planszówki, następnie odbyła wspólna kolacja (nasz kolega Emil serwował pyszne hot dogi i tosty).

Do naszej dyspozycji była cała hala, gdzie mogliśmy grać w piłkę, jeździć na rolkach czy po prostu powygłupiać się. Mieliśmy też okazję pospacerować po Londynie, popływać z rekinami i udać się z wizytą na księżyc - a wszystko to za sprawą gogli VR.

Kiedy byliśmy już trochę zmęczeni, udaliśmy się do sali, gdzie czekały na nas wygodne materace i ... horrory!

Rozmowy, śmiechy i chichy trwały prawie do rana. Niektórzy wytrwali nie zmrużyli oka do samego końca imprezy!

To była niezapomniana, pełna wrażeń i emocji noc.

Musimy ją koniecznie powtórzyć!!!

#laboratoriaprzyszłości

Dodana: 23 marzec 2023 20:06