POŻEGNANIE LATA #LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

W poniedziałek 19 września społeczność naszej szkoły wzięła udział w POŻEGNANIU LATA , tzw. ŚWIĘCIE PIECZONEGO ZIEMNIAKA, imprezie, która jest tradycją szkoły od wielu lat.
Najmłodsze klasy rywalizowały ze sobą w zawodach sportowych zorganizowanych przez nauczycieli W-F wspólnie z młodzieżą z klasy ósmej - sportowej. Starsze klasy natomiast brały udział w biegach przełajowych. Konkurencje były ciekawe, a rywalizacja zacięta. Po wysiłku i wspólnej zabawie wszyscy ze smakiem zjedli kiełbaski upieczone samodzielnie na ognisku.
Swoją obecnością zaszczycił nas wiceburmistrz Miasta Augustowa p. Filip Chodkiewicz. Wraz z opiekunami dumnie dopingował uczniów naszej szkoły podczas wesołego współzawodnictwa. Zarówno pogoda, jak i humory dopisały.
#laboratoriaprzyszłości #APARAT Dokumentacja fotograficzna wykonana dzięki aparatowi fotograficznemu zakupionemu w ramach programu Laboratoria przyszłości.

Dodana: 20 wrzesień 2022 16:17

Zmodyfikowana: 28 luty 2023 21:05