Wycieczka rowerowa

Ilustracja do artykułu maly.jpg

22 września klasa 7b wraz z wychowawczynią E. Podbielską wybrała się na wycieczkę rowerową wokół Jeziora Białego.

Wyruszyliśmy z parkingu przy kościele MBCz w Koszarach. Po półgodzinnej jeździe, zatrzymaliśmy się nad jeziorem, na Ostrym Rogu, gdzie przygotowaliśmy ognisko, upiekliśmy kiełbaski i pograliśmy w różne gry edukacyjne. Ruszyliśmy w dalszą drogę do Przewięzi. Tam, z góry,  mogliśmy podziwiać śliczne widoki - jezioro Białe, śluzę Przewięź oraz Puszczę Augustowską. Kiedy ruszyliśmy dalej, przy śluzie jednemu uczniowi niefortunnie pękła dętka w rowerze. Na szczęście nasza wychowawczyni szybko załatwiła transport dla ucznia z uszkodzonym rowerem, dzięki czemu reszta klasy nie musiała długo czekać.

Mimo chłodu i małego wypadku wycieczka była udana i bardzo podobała się nam wszystkim. Czekamy na inne wyjazdy.

Oliwia Salik kl. VII b

Dodana: 11 październik 2018 21:00