NASZE GWIAZDY

Ilustracja do artykułu maly.jpg

13 grudnia 2018 w Szkole Podstawowej Nr 2 odbył się miejski konkurs piosenki angielskiej „You can be a star –   Christmas edition.”  Okazało się, że nasi uczniowie to prawdziwe gwiazdy.

I miejce w kategorii klas I-III zajęła Amelka Szenkowska (kl. IIa), która przepięknie zaśpiewała piosenkę pt. Santa Claus is coming to town.

II miejsce w tej samej kategorii również należało do nas. Mikołaj Michniewicz (kl. IIa) swoim wykonaniem piosenki pt. Rudolph the red-nosed reindeer  wprost oczarował jurry.

W kategorii klas IV-VIII wystąpił duet - Patrycja Sobieska i Przemek Stasiulewicz oraz Zosia Rowińska. Patrycja i Przemek porwali do tańca zarówno panie z jurry jak i całą publiczność. Piosenką pt. Merry Christmas everyone wyśpiewali sobie II miejsce.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Dodana: 25 grudzień 2018 18:09