„Hej, do szkoły, Dziatwo miła!”

Ilustracja do artykułu maly.JPG

Ulubiony przedmiot w szkole? Dla niektórych kanapka… Każdy na pewno znajdzie dla siebie coś miłego, ulubionego, przyjaznego – przecież nadszedł koniec wakacji. Wszyscy wrócili do szkoły wypoczęci, uśmiechnięci, opaleni, pełni energii.

Na szkolną uroczystość przybyli uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz goście: Burmistrz Miasta Augustowa pan Wojciech Walulik i Kierownik Wydziału Edukacji i Sportu pan Dariusz Szkiłądź, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Jolanta Dubińska – Francke oraz Skarbnik Rady Rodziców pani Magdalena Danilewicz . Pan burmistrz w ciepłych słowach życzył całej społeczności samych sukcesów, a wokaliści przygotowani przez panią Beatę Dylnicką uświetnili uroczystość wesołą piosenką.

Pani dyrektor Anna Marta Kopiczko uroczyście rozpoczęła rok szkolny 2018/2019. Wszystkim pozostaje życzyć powodzenia w zdobywaniu wiedzy, nowych doświadczeń i umiejętności.

Dodana: 8 wrzesień 2018 22:24

Zmodyfikowana: 8 wrzesień 2018 22:24